Główny Koordynator ds. instalacji sanitarnych

Better Energy Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest firmą, zespołem doświadczonych i dysponujących szeroką wiedzą techniczną osób tworzących jej kadrę zarządczą i wykonawczą. Zakres obejmujący ofertę spółki, adresowany do jej potencjalnych Klientów, obejmuje szeroko pojęte pozyskiwanie energii, jej przetwarzanie jak i optymalne jej wykorzystanie, pochodzącej z obszaru odnawialnych źródeł wytwarzania tej energii jak również generalnego wykonawstwa.

Główny Koordynator ds. instalacji sanitarnych.

Opis stanowiska:

  • Koordynacja zespołu projektowego przy wykonywaniu projektów biogazowych w zakresie projektów wielobranżowych (projekty budowlane, projekty wykonawcze, projekty warsztatowe)
  • Nadzór i uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń oraz uzgodnień na etapie projektowym
  • Projektowanie branżowe części instalacyjnej oraz technologicznej przy udziale głównego technologa
  • Sporządzanie kosztorysów instalacji sanitarnych / technologicznych na bazie dokumentacji przetargowej, wykonawczej, koncepcyjnej
  • Przygotowywanie ofert i analiza zapytań przetargowych w zakresie branży sanitarnej i technologicznej
  • Uczestniczenie w procesach negocjacyjnych

Wymagania:

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie przy realizacji projektów branży sanitarnej i technologicznej
  • Doświadczenie w zakresie kosztorysowania z branży sanitarnej i/lub technologicznej
  • Uprawnienia w nieograniczonym zakresie
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie instalacji sanitarnych
  • Znajomość rynku branży sanitarnej (dostawców, producentów, firm podwykonawczych)
  • Znajomości oprogramowania Norma Pro, AutoCAD, Pakiet MS Office, MS Project
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pożądana znajomość rynku odnawialnych źródeł energii
  • Gotowość do częstych wyjazdów i pobytów służbowych poza siedzibą pracodawcy

Oferujemy:

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności w działaniu,
  • Możliwość pogłębiania i rozwoju kompetencji
  • umowę o pracę/ kontrakt

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV w języku angielskim oraz polskim) na adres:

W tytule wiadomości prosimy wpisywać numer referencyjny: K/02