Główny Księgowy/ asystent biura zarządu

Better Energy Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest firmą, zespołem doświadczonych i dysponujących szeroką wiedzą techniczną osób tworzących jej kadrę zarządczą i wykonawczą. Zakres obejmujący ofertę spółki, adresowany do jej potencjalnych Klientów, obejmuje szeroko pojęte pozyskiwanie energii, jej przetwarzanie jak i optymalne jej wykorzystanie, pochodzącej z obszaru odnawialnych źródeł wytwarzania tej energii jak również generalnego wykonawstwa.

Poszukujemy osoby na stanowisko: księgowy, asystent biura

Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesów księgowych, księgowość podatkowa oraz zarządcza
  • Terminowe wprowadzanie danych finansowych do systemu
  • Księgowanie, monitorowanie oraz rozliczanie płatności
  • Fakturowanie
  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych, rocznych raportów
  • Nadzór nad windykacją zobowiązań
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Pomoc w ciągłym doskonaleniu I rozwijaniu procesów w firmie
  • Prowadzenie biura

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe mile widziana finanse, rachunkowość, księgowość, ekonomia
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale księgowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość Ms. Office
  • Certyfikat Ministerstwa Finansów (Certyfikat księgowy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV w języku angielskim oraz polskim) na adres:

W tytule wiadomości prosimy wpisywać numer referencyjny: K/02