Witaj w Better Energy

Infolinia 697 904 747

  • Image

    Adres

    ul. Choroszczańska 31/36, Białystok

  • Image

    Kontakt

    biuro@better-energy.pl

Dzięki Better-Energy z Białegostoku zyskasz nie tylko czyste powietrze i niskie rachunki, ale też oszczędności od pierwszego dnia. Instalacja Fotowoltaiczna zwraca się po czterech do ośmiu latach zależnie od wielkości instalacji oraz cen prądu, ale dzięki naszemu atrakcyjnemu finansowaniu oszczędzasz już od pierwszego rachunku za prąd!

Instalacja Fotowoltaiczna (przy odpowiedniej wielkości) zapewnia darmowy prąd, a dzięki niskiemu oprocentowaniu rat i wydłużonemu okresowi spłacania, Twoja rata za Instalację Fotowoltaiczną może być niższa niż Twoje dotychczasowe rachunki!

Dodatkowo od  01.01.2019 koszta Instalacji Fotowoltaicznej oraz Ekopompy możesz odliczyć od podatku dochodowego nawet jako osoba fizyczna (17% dla gospodarstw domowych, 19% dla firm oraz 25% dla gospodarstw rolnych), zakładając, że suma wszystkich przedsięwzięć termomodernizacyjnych nie przekroczy w roku podatkowym 53 000 zł na osobę (dotyczy tylko osób fizycznych, limit dla firm nie istnieje). Podstawą odliczenia jest wystawiana przez nas faktura VAT na dany rok podatkowy wliczona odpowiednio w PIT.

Warto też skorzystać z programu „Mój Prąd", dzięki któremu otrzymasz 5 000 zł dotacji na założenie Instalacji Fotowoltaicznej.

Podsumowując:

Przykładowa Instalacja 10 kWp kosztuje 48 129 zł brutto

Zaoszczędzisz 8 182 zł dzięki uldze w podatku dochodowym (przy stawce 17%)

Otrzymasz dotację 5 000 zł na termomodernizację

Ostateczny koszt instalacji będzie wynosił jedynie 34 947 zł

Dzięki temu koszt zwrotu inwestycji skrócił się o ponad 3 lata!