Witaj w Better Energy

Infolinia 697 904 747

 • Image

  Adres

  ul. Choroszczańska 31/36, Białystok

 • Image

  Kontakt

  biuro@better-energy.pl

Ekopompy Zuber to absolutna nowość na rynku odnawialnych źródeł energii. Rewolucyjna konstrukcja tego polskiego urządzenia łączy najlepsze cechy tradycyjnej pompy ciepła i pomp ciśnieniowo-indukcyjnych, wykorzystując zjawisko kawitacji. Nasze produkty są dostępne w różnych wariantach: z mocą 8kW, 10kW, 12kW oraz ich wielokrotności. Nie możemy podać Ci wszystkich szczegółów działania naszych maszyn, gdyż jest to informacja chroniona patentem. Zdradzimy Ci natomiast, że Ekopompa Zuber jest oparta na zasilanym elektrycznością węźle grzejnym wykorzystującym indukcyjne grzanie wody. Dzięki temu woda jest nagrzewana nawet 2 razy szybciej niż w tradycyjnych grzałkach. To natomiast obniża koszty ogrzewania domu.

Pompa Zuber jest montowana w domu. Dzięki temu nie zamarznie ona podczas siarczystych mrozów. Urządzenie jest oczywiście całkowicie bezgłośne – nie będzie Ci przeszkadzać podczas pracy czy nauki.

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje montaż ekopompy Zuber?

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także montażem oraz prowadzeniem szkoleń z działania i obsługi pomp Zuber. Jeżeli rozważasz zakup tego urządzenia, ale nie wiesz jeszcze, jaki model będzie odpowiedni, to skorzystaj z bezpłatnej konsultacji! Przeprowadzimy audyt i sprawdzimy, który model ekopompy zagwarantuje Ci najwięcej ciepła.

Dlaczego nasze pompy ciepła są wyjątkowe i czym różnią się od produktów konkurencji?

Pompy ciepła Zuber to polski wynalazek o nowoczesnej, rzadko spotykanej na rynku konstrukcji. Ich wyjątkowość i przewaga nad produktami konkurencyjnych firm wynika z bardzo dużej mocy – 12 kW (i jej wielokrotności). Dodatkowo efektywność ekopomp Zuber nie zmniejsza się z upływem lat. Będziesz zatem mógł korzystać z zalet tych urządzeń nawet wtedy, gdy Twoje dzieci będą już dorosłe, a Ty przejdziesz na emeryturę. Nie musisz obawiać się również, że silne mrozy osłabią termy pompę. Mogą one pracować nawet w temperaturze -30 stopni Celsjusza.

Ekopompa Zuber może ogrzewać zarówno wodę użytkową (instalacja C.W.U.), jak i wnętrza domów jednorodzinnych, szeregowców i mieszkań – nowych i wybudowanych wiele lat temu (instalacja C.O.).

Zalety ekopomp Zuber

 • Ekonomia – ekopompy Zuber są wydajne i tanie w eksploatacji. Łącząc je z fotowoltaiką, można całkowicie pozbyć się opłat za ogrzewanie
 • Najbardziej wydajne urządzenie w tej klasie
 • Gwarancja – można uzyskać gwarancję nawet do 5 lat
 • Ekologia – instalacje są całkowicie bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska
 • Szybki montaż – nie musimy wykonywać trudnych i kosztownych prac ziemnych
 • Korzystając z pompy Zuber, możesz ustawić inną temperaturę grzania dla każdego z ogrzewanych pomieszczeń
 • Brak uciążliwego hałasu – pompa jest bezgłośna
 • Łatwy demontaż – możesz szybko zdjąć pompę i zamontować ją w nowym domu lub mieszkaniu

Dowiedz się, jak całkowicie zmniejszyć koszty zasilania pompy

Pompa Zuber uzyskuje największą wydajność i wykorzystuje najmniej prądu podczas pracy w układzie centralnego ogrzewania z instalacją podłogową. Koszty te można jeszcze dodatkowo zmniejszyć, dopasowując odpowiednią taryfę energetyczną oraz łącząc pompę z panelami fotowoltaicznymi.