Witaj w Better Energy

Infolinia 697 904 747

 • Image

  Adres

  ul. Choroszczańska 31/36, Białystok

 • Image

  Kontakt

  biuro@better-energy.pl

Panele słoneczne - Białystok

Firma Better Energy oferuje energooszczędne panele słoneczne, wyróżniające się wysoką jakością, dostępne w atrakcyjnych cenach. Oprócz sprzedaży solarów zajmujemy się również ich montażem, zarówno w instalacjach sieciowych, jak i autonomicznych. Realizujemy projekty z wykorzystaniem paneli słonecznych najnowszej generacji, które charakteryzują się dużą sprawnością i wieloletnią żywotnością. Ponadto gwarantują maksymalną wydajność i energooszczędność przydomowej elektrowni. Dzięki nim zapłacisz mniej za prąd i uniezależnisz się od firm go dystrybuujących.

Montaż paneli słonecznych

Nasz profesjonalny zespół monterów ma dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie montażu paneli słonecznych. Proces ten wymaga zachowania wyjątkowej ostrożności, gdyż niewielkie uszkodzenia modułów powstałe podczas montażu mogą zakłócić pracę instalacji, a często widoczne są dopiero podczas uruchomienia systemu. Ważne jest więc, by zamieszczaniem solarów na dachu budynku zajmowali się wyłącznie specjaliści w tym zakresie. Takie osoby pracują właśnie w naszej firmie i dzięki temu możesz mieć pewność, że system solarny zostanie zamontowany w odpowiedni sposób. Panele słoneczne mogą być mocowane na dachu domu, a także na specjalnych konstrukcjach ustawionych na gruncie.

Co zyskasz dzięki systemom solarnym?

Zainwestowanie w systemy solarne daje wiele korzyści, których część odczuwa się już w momencie ukończenia prac i podłączenia tych instalacji do sieci. A nasza firma pomaga w zyskaniu tych korzyści, zarówno montując solary w Białymstoku, jak i zapewniając wsparcie oraz gwarancyjny i pogwarancyjny serwis paneli słonecznych, także na terenie całego kraju! Co w takim wypadku zyskasz, decydując się na współprace z zakresu solarów oferowanych przez nasza firmę?
 • • 25 lat gwarancji na komponenty i 15-letnią gwarancję na instalację,
 • zwrot 17% podatku dochodowego i 25% podatku rolnego,
 • możliwość otrzymania nawet 5000 zł dofinansowania z programu „Mój Prąd”,
 • okazję do skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej – dzięki niej możesz odliczyć koszty zakupu systemu solarnego od podatku dochodowego, podatku rolnego oraz CIT (do 53 000 zł na osobę w przypadku osób fizycznych).
 • ceny prądu są już wysokie, a eksperci estymują, że w najbliższych latach podwyżki mogą sięgnąć nawet 5-10% - w tym przypadku instalacja solarna zaspokaja zapotrzebowanie na energię elektryczną,
 • dzięki instalacji od Better-Energy pomożesz zapewnić sobie i innym czystsze powietrze.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty systemów solarnych. Swoje usługi proponujemy przede wszystkim mieszkańcom Białegostoku oraz okolicznych miejscowości. W razie pytać zapraszamy do kontaktu z firmą.

Image

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/Mythicus/domains/better-energy.pl/public_html/wp-content/themes/solartech/includes/modules/shortcodes/single_services.php on line 29