Witaj w Better Energy

Infolinia 697 904 747

 • Image

  Adres

  ul. Choroszczańska 31/36, Białystok

 • Image

  Kontakt

  biuro@better-energy.pl

Serwis instalacji fotowoltaicznych pozwala na utrzymanie pełnej sprawności systemu. W jego ramach zajmujemy się monitoringiem działania paneli i świadczymy przeglądy. Ze względu na to, że od pracy naszych ekspertów zależy efektywne działanie instalacji, a co za tym idzie zadowolenie ich właścicieli, przykładamy dużą wagę do skuteczności działania. Co więcej, dbamy o indywidualne podejście do każdej instalacji. Każda jest inna i odpowiada na zapotrzebowanie różnorodnych nieruchomości.

Nasi serwisanci zajmują się zarówno instalacjami naziemnymi, jak i tymi montowanymi na dachu budynków. Każdorazowo podczas sprawdzania ich działania przykładają wagę do stanu modułów fotowoltaicznych, poprawnej pracy inwertera oraz stanu technicznego okablowania. Dzięki temu możliwe jest skuteczne wyeliminowanie usterek mogących mieć wpływ na wydajność całej instalacji.

W skład przeglądu fotowoltaiki wchodzi:

 • Wizualne sprawdzenie stanu modułów solarnych,
 • kontrola zabezpieczeń i mocowań instalacji,
 • pomiar i analiza parametrów elektrycznych instalacji,
 • sprawdzenie stanu okablowania,
 • kontrola sprawności pracy inwertera.

W ramach naszej obsługi montażu instalacji fotowoltaicznych zapewniamy pełen serwis pogwarancyjny na terenie Białegostoku i całego kraju.

Serwis pomp ciepła

Zajmujemy się także serwisem pomp ciepła. Mimo tego, że podobnie jak w przypadku solarów, są to urządzenia niemal bezobsługowe, regularne przeglądy i kontrole pracy pozwalają na uniknięcie awarii mogących mieć nieprzyjemne skutki. Podjęcie odpowiednich kroków w przypadku pojawienia się problemów z urządzeniem pozwala na jego długą eksploatację. Z tego powodu zachęcamy do monitorowania działania pompy i do regularnego zlecania przeglądów. Nasi specjaliści czekają na kontakt!